Állásajánlat nyomtatása

Szerszám karbantartó

Az Astotec Automotive Hungary Bt. egy ausztriai központú vállalatcsoport tagjaként autóipari vezető-, utas- és gyalogosvédelmi eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Pápai gyárunkba keressük leendő munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

SZERSZÁM KARBANTARTÓ

Feladatai:

  • Fröccsüzemi szerszámok javításai, felverődött élek javítása, betétek cseréje, kilökők, oszlopok méretre igazítása, cseréje
  • Fröccsüzemi szerszámokon beavatkozás után ellenőrzések: helyes összerakás; csavarok megfelelő meghúzása; hűtőkör és fűtések ellenőrzése
  • Fröccsüzemi szerszámokban betétcserék, átszerelések termeléstervezés, fröccsmérnökség ütemezésének megfelelően a megfelelő cikkszámra alkatrészrajzok alapján
  • Szerszám mintázásokkor együttműködés a fröccsmérnökséggel: szerszám működő képes állapotba hozása, esetleges felügyelet mintagyártáskor
  • Fröccsüzemi szerszámok ütemezett karbantartások szerinti, ill. igény szerinti tisztítása
  • A gyár termelő gépeinek fejlesztése, üzembe helyezések irányítása, továbbá ellenőrzése, tesztelése

Felkészültsége:

  • középfokú műszaki szakirányú végzettség (szerszámkészítő, lakatos, gépi forgácsoló)
  • Fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 év munkatapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önálló, talpraesett, lendületes, terhelhető, rugalmas, alkalmazkodó személyiség

Előnyt jelent:

  • autóipari tapasztalat
  • pneumatikai, hidraulikai, karbantartási ismeretek

Amit ajánlunk:

  • versenyképes alapbér
  • havi mozgóbér
  • teljesítmény alapú bonusz rendszer
  • éves cafeteria és visszaosztás
  • bejárási támogatás
  • tiszta környezet
  • fizetett ebédszünet
  • egyéni fejlődési lehetőség
  • dolgozói kedvezmény katalógus
  • különleges, életek mentéséhez gyártott termékek

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Pápa
  • Munkaterület: Termelés
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: 3 műszak

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »