Állásajánlat nyomtatása

Vevőkapcsolattartó

Az Astotec Automotive Hungary Bt. egy ausztriai központú vállalatcsoport tagjaként autóipari vezető-, utas- és gyalogosvédelmi eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Pápai gyárunkba keressük leendő munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

VEVŐKAPCSOLATTARTÓ

Feladatai:

  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat vevőivel, a termeléssel és a nemzetközi logisztikai csapattal
  • Rendelések fogadása, ellenőrzése, nyomon követése, visszaigazolása, problémák megoldása
  • Megrendelések teljesítésének napi monitorozása, az eltérések elemzése
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése, törzsadatok naprakészen tartása
  • Széria kiszállítások intézése, fuvardokumentumok elkészítése, a teljesítések ellenőrzése
  • Egyéb kiszállítások szervezése
  • Vevői portálok kezelése
  • Riportok készítése
  • A megrendelések kezelése a vevői határidők betartása érdekében.
  • Rendelésváltozások egyeztetése a vevőkkel, beszerzéssel, raktárral.
  • Vevői kapcsolatok ápolása, vevői megelégedettség növelése: rendelésállomány felkövetéséről, prioritásokról, logisztikai problémákról rendszeres megbeszéléseken való aktív részvétel.
  • EU-n kívüli vevőkhöz történő kiszállításokhoz szükséges dokumentumok elkészítése.
  • Vevői igények teljesülését veszélyeztető problémák feltárása és megoldása
  • A vállalati, valamint az osztályon belüli KPI-ok teljesítése (OTD, költségek).

Felkészültsége:

  • Logisztikai végzettség
  • Autóiparban, hasonló szakmai területen szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Megoldás-orientált gondolkodásmód
  • Haladó szintű PC ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lendületes, rugalmas, kiváló kapcsolatteremtő képességgel rendelkező személyiség

Amit ajánlunk:

  • versenyképes alapbér
  • havi mozgóbér
  • éves cafeteria keret
  • bejárási támogatás
  • egyéni fejlődési lehetőség
  • teljesítmény alapú bonusz rendszer
  • home office lehetőség
  • dolgozói kedvezmény katalógus

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Pápa
  • Munkaterület: Supply Chain Management
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: kötetlen

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »